Anmälda lag till Saucony BAMM 2024

Uppdaterad 2024-04-12
Saucony Bamm 30 dam
Lagnamn Deltagare 1 Deltagare 2
MM Rydbergs Maria Rydberg Martina Rydberg
Sport får kosta Linnea halatchev Frida Lindberg
MajLo Charlotte Jertel Maja Glas
Förti Hanna Blomström Maria Törngren
The arctic foxes Erika Gyllencreutz Ann Edblad Svensson
Kliv och Lev Elisabeth Widmark Erica Hansen
Team Hybris Tove Östling Maria Widmark
Kusinerna Jeanette Wiberg Pernilla Sahlén
Vilse på fjället Ellen Aspelin Ebba Lindgärde
Ekman ventures 2.0 Matilda Ekman Julia Ekman
Team Pannben 1 Lina Eriksson Emma Lidholm
Team Pannben 2 Lisa Hedman Hanna Öberg
RUNaiterna Linda Jessica Lindberg
Ida och Matilda Matilda Fjellborg Ida Söderholm
Gille Kajsa Lundberg Filippa Lundström
Vildlufsarna Lena Norberg Anna Thorén
1993 Alvina Palmborg Maja Engstrand
Icke-orienterarna Mica Stare Linnea Silfvenius
Kajjas bröder Kajsa Nygren Frida Nordmark
Blommornas guider Aveline Lindebeberg  
Helan & Halvan Emma Lisette Modig
Soldalens IF Lisa Emmoth Linnea Sjölund
Ohmungood! Caroline Nilsson Lisa Laurell
Team Primus-Silva Madelene Jonsson Öhlin Miranda Ericsson
Vassi Topp & Dopp Vera Tiala Sofie Gidlund
Fjällråttorna Britt-Inger Mohlin Grahn Kristina Lundahl
Saucony Bamm 30 herr
Kolmårdstrollen Mårten Agnesson Per Giljam
Ruosteranta Runners Jacob Stålnacke Robin Larsson
Smedjan 3 Simon Lundgren Daniel Andersson
Finnwall Rickard Finnberg  
Försvarsmakten P18/Hkpflj Fredrik Gertsson Mattias Råbe
Mjölksyra Jonas Almgren Eric Westberg
Lag1 Pär Pettersson Axel Dovner
DH Brothers Henric Landell Fredric Landell
Victor & Jonas Victor Ihre Persson Jonas Olsson
Aochd arkitektkontor Ludvig forsström Klas rendahl
Urskogens Patrik Östholm Mikael Pekkari
F21 Blueberries Anton Hallor William Söderholm
Fresperz Fredrik Sandberg Jesper Elfström
Snake mountain enthusiasts Vilhelm Backlund Jacob Heyden
Team Nordlund Per Nordlund Albin Nordlund
Lag Gå-i-mål Daniel Lindblad Anders Novén
Team Kroksjön Johan Dahlhöjd Johan Larsson
Jantelaget Joakim Ingerskog Petter Norén
Skadat gods Johan Lindblom Håkan Hedin
  Mattias Nilsson Wilmer Nilsson
27cm@hotmail.com Thomas Wiklund Peter Lövgren
Team Nokelainen youth Hugo Nokelainen Felix Nokelainen
LFS förenade ansträngningar Rikard Stiernman Fredrik Wadsby Rudberg
Bröderna Nordas Mikael Nordas Andreas Nordas
Weekend Warriors Erik Sandström Emil Sandström
Huuvaligen Pär-Jon Huuva Lukas Huuva
K.B.K-24 Henrik Wallin Rickard Finnberg<
Saucony Bamm 30 mixed
Team Vekling Johan Kling Jenny Kling
Team Niwa Josefine Matti Jan-Erik Matti
Gör om gör rätt Maria Carlsson Tony Eriksson
Team syskonen Forsell Susanna Forsell Daniel Forsell
Rapphöns Nina Henriksson Rapp Tommy Svensson
Andas tungt och spring lugnt Kevin Ajamlou Elias Elmström
M&M’s by TTGU Margareta Andersson Mats Andersson
Smedjan 1 Lisa Lif Mats Lif
Smedjan 2 Erika Moström Christer Lindgren
Zabardast Jonas Mika Annette Mika
Stålström Magnus Stålnacke Moa Lidström
DJ Daniel Djärf Johanna Djärf
Return to the Arctic Friederike Gehrmann Andreas Lövdal
Blomman 4.0 Linnea Lindelöf Jakob Gerhardsson
Skogsstjärnorna Göran Karlström Mira Karlström
Bättre än sist! Alexander Björklund Susanna Björklund
PetSof och Findus Petter Vikström Sofie Vikström
Team Sampler Lotta Persson Fredrik Pettersson
Följa John Emilia Fällström John Nilsson
Bybström Peter Fällström Sara Fällström
IFK Bergtagen Gustav Karlefors Anja Karlefors
Blondinen och diabetikern Matilda Rova Hans Rova
Kickansson Erik Martinsson Kristina Videberger
LosAbuelos Matias Urenda Moris Angelika Edström Urenda
Degerlunds Magnus Degerlund Engla Degerlund
Onward Alexandra Buylova Matthew Hill
Entente cordiale Chris Mark Claire Ansberque
Puzzelgumman David Smed Anna-Lena Bruksås
Snigel Benjamin Lagermalm Emelie Bylund
Björkarna Jan Björk Evelina Björk
Hellre än bra Johan Strandqvist Amanda Holm Strandqvist
Myrevik Tytti Myrevik Fredrik Myrevik
Åbergs Hanna Åberg Johan Åberg
Bingo August Schelin Ellen Carlson Hanse
TEAM 2X SANDBERG Robert Sandberg Charlotte Sandberg
Team Metarna Ebba Fahlgren Oliver Fetz
Manne&FreddanAB Frida Ekeström Erik Wallström
Vannesjö Linnea Vannesjö Anton Vannesjö
Team LF Lovisa Vasara-Hammare Fredrik Eliasson
TTGU IF – Vad har vi gett oss in på Linn Nylander Jonas Nylander
Ryggsäcken och kartan Sanna Rinnbäck Ove Rinnbäck
Vilse Daniel Öman Gabriella Sandström
TTGU MIX 1 Robert Lindberg Klara Lindberg
Team Gunnel Dan Saligjokk Hillevi Saligjokk
Saucony Bamm 50 dam
  Maja Markström Anja Basic
Dryg men charmig Stephanie Dyvik Desirée Sandgren
Heia Norge Clara Good Ingrid Jenvin Støen
Team LAPS Anna Lundberg Sara Palander
BAMMbaBrudarna Ylva Carlsson Katja Stenström Bohlin
Team Sigma Malena Andén Sigrid Colnerud Granström
TTGU Therese/Sara Therese Zittra Sara Johansson
Saucony Bamm 50 herr
Lätt packade i fjällen Lars Hedlund Martin Lindgren
TEAM MAJL Mikael Andersson Johan Lingbro
Bröderna Jämte en Mas Marcus Brismo Jacob Brismo
YOLO Laufsportfreunde Lauritz Laufenberg Lennart Korn
Hasslarna Isac Hassle Per Hassle
Team Reiseverein Mattias Lundborg Emil Svanberg
Njälsen brothers Jens Nielsen Jon Nielsen
Paksuniemi multisport Bengt Andersson Anton Andersson
Lille Haugjell IL lag 1: Sloth runnig team – we’ll get there when we get there Björn Maude Gustav Sparr
Norsch Mikael Nordin Jacob Schavon
Höjdmeter.se Niclas Sjögren Hans Turtola
med HJÄRTa i STARTen Victor Madsen Bernard Norberg
Carnegie IF Anders Karlsson Joakim Karlsson
Nämdö Running Club Joel Nordström Hampus Brynolf
Rätt Järnhalt 2.0 Hannes Thornéus Andreas Salmi
Team GT Per Ekervhen Mats Henriksson
MBT Nord AB Per Hansson  
2 Vargar! William Andersson Peter Hågård
Arctic Group Joakim Särkijärvi Martin Jonsson
Fischermen Friends Nils Olofsson Ulf Olofsson
Team Mälby Gustav Boström Patrik Björklund
FM FöMus LDK Joachim Stolpe Christian Ekstedt
Hellre nerför än uppför Jonas Johansson Jimmy Westerlund
I år kommer ni inte få se hela vårt lagnamn heller (btw även 50% mindre öl Niklas Embretsén John Palmborg
Team Myran Mikael Myrsell Jonathan Myrsell
Team Uppförsbacke Olov Lindgren Johan Svedin
NavciteOnTour2 Viktor Glemne Jerker Abrahamsson
Juhani å jakopi Johan Ström Jakob wadenholt
NavciteOnTour1 Lars Nordlund Niklas Wanhatalo
Var det inte 5km?! Albin Sunding Agust Sunding
Team Lemurell Stefan Lemurell Isak Lemurell
Wasabi Jonas Palm Viktor Rimark
Kangos IK Kristian Stridsman Henrik Kauppi Brodin
40-års kris? Mikael elmqvist Andreas buskas häller
Team Nokelainen Ari Nokelainen Linus Nokelainen
Gamla meriter Pontus Staaf Mikael Mansikka
Patrónes Edvin Lutz Walter Bjelvenstam
Tutti Frutti Passion Simon Rantapää Niklas Nyberg
Team Nedför Erik Karlsson Joakim Jensen
Team Uppför Anders Fogelberg Richard Treffner
Bjurs Viktor Sörling Mats-Erik Hammar
Kodnamn Plattfot Alexander Bjurvald Gistedt Viktor Mörsell
Stockholms inomhusorienterare Jonas Rinnbäck David Hector
Saucony Bamm 50 mixed
Klubbelva Johan Wendelstam Anna Carin Högquist
Utigården lag 1 Mattias Korall Sabina Kertesz
Old Tjikko Hugo Mörse Lukas Nässil
Pust & Stön Richard Trankell Anna Trankell
Lag myshelg Johanna Elander Jesper Kraus Schmitz
Grötkrigarna Nina Malmqvist Felix Gustavsson
Mera sött!! Annars trött!! Daniel Almqvist Lottie Almqvist
Lag 2 takt Katarina Korhonen Joel Niemi
Spoon My Squirrel Frank Radosevich II Cajsa Collin
Team Karin & Håkan Karin Karlsson Håkan Karlsson
Wfors Johannes Weckfors Rebecka Strid
Jespert Johanna Espert Kestola Jesper Gustafsson
Sundings Jenny Sunding Jonas Sunding
Fröstdal Big Five tribute Niklas Gandal Anna Näsström
Siggis maxade lag Sieglinde Kundisch Max Aronsson
Lubbande Loke Henrik Paulsson Ulrika Paulsson
Guldstrand Frosth Tommy Guldstrand Frosth Lise Frosth Guldstrand
Flammy Teresia Sandberg Niklas Andersson
Team Emmut & Marmot Emma Helmersson Emil Rankka
TTGU Team Krekula Outi Krekula Karl Johan Krekula
C2 Vertical Safety Marcus Loewen Anna Nystedt
Saucony Bamm 70 dam

Twisted sisters

Karolina Engrund

Malin Engrund

Sjuhelvetevadlångt

Charlotte hammarström

Fanny vestling

Team Björkekärr

Lisa Håkansson

Annalena Axelsson

Tråanteste

Stine Helena Bang Svendsen

Elisabeth Stubberud

Saucony Bamm 70 herr
Konditionslabbet Philip Nick Carlsson
Fyrafarfarsfötter Christian Berggren Elfvelin Oskar Talsi
Hugget som stucket Jakob Kostolny Joseph Ricken
Bill&Bull Nicolas Lindgren Robin Nordmark
Jätkä ja Faija Axel Henriksson Gustav Henriksson
TTGU – Lundberg/Nordin Lars Lundberg Jonas Nordin
MSS/FMTIS Birger Andersson Mikael Windahl
Ruska lång o Ruska kort Nils Blom Adam Thunell
Team Freeheelers Gustav Friedrich Christofer Eriksson
Vilse från start (och sen ökar vi Klas Persson Mikael De Oliveira
Duncs and Goose Duncan Baird Angus Abbott
Boden Boyz Claes Christensson Erik Oskarsson
Det går bra nu Mikael Lindmark Mattias Hugo
Team PeJo 4.0 Peter Flymalm Johan Zanders
Team Bergslöparna Nicklas Hult Daniel Holmberg
Traumatica experientia Hannes Sandlund Alexander Ebbinghaus
Kakor (cookies)
På den här webbplatsen använder vi kakor för att förbättra webbtjänsten och för att förenkla för dig som besökare. En kaka eller cookie, är en liten textfil som webbplatsen sparar på den enhet du använder för att surfa med, till exempel dator eller mobiltelefon. Textfilen innehåller ingen programkod, är inte skadlig och innehåller ingen information som kan kopplas ihop med dig som enskild person. Här redovisar vi vilka funktioner på webbplatsen som kräver kakor, vilka de kakorna är och hur du kan stänga av lagring av kakor och radera kakor i din webbläsare. Nödvändiga kakor Vi behöver sätta vissa kakor eftersom de är nödvändiga för att de funktioner du har behov av på webbplatsen ska fungera. Kakpolicy
Youtube
Godkänn kakor från Youtube
Vimeo
Godkänn kakor från Vimeo
Google Maps
Godkänn kakor från Google